přeskočit k navigaci »

Úvod » články o průmyslových zónách

Články o průmyslových zónách

Kde hledat další informace z oblasti regionálního rozvoje

Financování průmyslových zón komentáře: 334

Jak již bylo zmíněno v jiném z našich článků, naplánování a především pak samotné financování jakéhokoliv projektu je velice náročné. Zejména v otázce financování jednotlivých investičních záměrů se zpravidla jedná o běh na dlouhou trať a jakákoliv pomoc v podobě odborného poradenství je obrovským přínosem. Nejinak je tomu i při realizaci vzniku průmyslových zón.

... celý článek

 

Jakým způsobem předložit projekt

Financování průmyslových zón komentáře: 6

V posledním článku jsme částečně poodhalili možnosti financování projektů zaměřených na vznik průmyslových zón a brownfield z programu NEMOVITOSTI, jenž je součástí Operačního programu podnikání a inovace. Nyní si ukážeme jak úspěšně přdložit projekt pro tento program.

... celý článek

 

Fondy EU a Operační program podnikání a inovace 2007 - 2013

Financování průmyslových zón komentáře: 15

Rádi bychom se v tomto článku opět vrátili k otázce možnosti financování projektů a stručně tak přiblížili další zdroj finančních prostředků, jimiž jsou tentokrát fondy Evropské unie, jejichž využívání v České republice v tomto případě koordinuje Ministerstvo pro místní rozvoj.

... celý článek

 

Akreditace průmyslových zón v ČR

Průmyslové zóny v České republice komentáře: 2

V každém odvětví se vždy daří lépe těm, kteří jsou připraveni a nejinak je tomu i v oblasti průmyslových zón. Při realizaci investičních záměrů budou ve výhodě jednoznačně ty průmyslové zóny, jenž mají perfektně propracovanou oblast managementu.

... celý článek

 

Financování a podpora průmyslových zón

Financování průmyslových zón

Podrobně si probereme možnosti financování a podpory průmyslových zón v České republice. Článek je první ze série věnující se financování průmyslových zón.

... celý článek

 

Průmyslové zóny

Průmyslové zóny v České republice komentáře: 1

Pojem Průmyslová zóna je všeobecně vysvětlován jako ucelený soubor kompaktních univerzálních objektů vhodných pro lehkou, hygienicky nezávadnou výrobu s účelně vyřešenou dopravou a velkým podílem zeleně mezi jednotlivými objekty.

... celý článek